Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sweter typu blezer

Kolorowy cieplutki blezer

Blezer to rodzaj kurtki, bluzy czy żakietu stanowiący połączenie sportowych oraz eleganckich fasonów, noszonych nie tylko przez kobiety, ale i przez panów. Trzeba zaznaczyć, że stroje jednorzędowe początkowo były utrzymane w barwie zieleni butelkowej, granacie, fuksji i żółci, zaś dwurzędowe stroje były granatowe i posiadały złote guziki. Natomiast uniwersyteckie i klubowe blezery były zdobione emblematami na kieszeniach. Warto podkreślić, iż tego rodzaju sweterki najczęściej są szyte z miękkich materiałów, takich jak: flanela, wełna, moher.

Należy podkreślić, że blezery wykonane z tych materiałów posiadają mnóstwo zalet. Przede wszystkim, dobrze się układają, nie mną i nie marszczą. Ponadto, cechują się szeroką gamą kolorystyczną, w związku z czym kobiety lubią w nich paradować. Na uwagę zasługuje fakt, że w latach 80. niezwykle modne były ciemne kreacje, np. czarne, granatowe, grafitowe, które łączono z białymi spodniami. Poza tym, stylizację wzbogacono o barwne dodatki, np. o różowy krawat. Następnie w latach 90. coraz częściej blezer występował w komplecie ze spódnicą plisowaną, koszulową bluzką oraz krawatem. Obecnie stanowią one element bardziej różnorodnych stylizacji, zarówno eleganckich jak i codziennych. Cechują się oryginalnym wzornictwem, niekiedy są utrzymane w jednym odcieniu, a czasami mienią się w kilku kolorach, w szczególności gdy są stworzone z wełny za pomocą barwnych splotów.

Otóż, rewelacyjnie mogą się one komponować z jeansami, w szczególności kiedy posiadają kolor, np. turkusowy, pomarańczowy czy słonecznikowy. Oprócz tego, niektóre kobiety zakładają je do spodni sinbadek i obiektywnie należy przyznać, że ten zestaw także może prezentować się wspaniale. Natomiast amorki stylu marinare chętnie noszą je do spodni w paski, które znów są na czasie. W tym wypadku blezery przeważnie posiadają biały, granatowy bądź czerwony kolor. Nie mniej ślicznie mogą się prezentować razem ze sztruksami, w szczególności brązowymi, a także z t-shirtem bądź koszulą. Bywa, iż są noszone do rurek, zarówno w żywych jak i pastelowych kolorach.

W związku z powyższym widać, że blezer jest uniwersalny, gdyż może być ubierany do codziennych i szykownych stylizacji, zarówno na co dzień jak i na wieczór. Może być też ozdabiany naszywkami, w szczególności gdy mówimy o młodzieżowych fasonach. Z pewnością, jego największą zaletą jest bogata kolorystyka, a także oryginalne kroje, nie tylko dopasowane, ale i luźniejsze.