Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Modna bluza z łatami

Kardigan z koronką, łatami, kapturem

Kreacje z koronką zawsze są trendy, ponieważ są nie tylko śliczne, ale i bardzo kobiece. Oczywiście, mowa tu zarówno o sukienkach, bluzeczkach jak i sweterkach, które są jedyne w swoim rodzaju. Warto wspomnieć o tym, iż kardigany najczęściej dekorowane są koronką o ornamencie kwiatowym, czasami możemy zakupić fasony o wzorze punktowym czy kwadratowym. Na uwagę zasługuje fakt, że oryginalne sweterki wcale nie muszą być w całości pokryte koronką, gdyż równie pięknie prezentują się stroje tylko z dodatkiem koronki przykładowo na plecach, z przodu kreacji czy na rękawkach. Nie mniej śliczne są fasony z koronkową baskinką, która znów jest na czasie. Trzeba podkreślić, iż tego rodzaju kardigany są bardzo eleganckie i najlepiej prezentują się w zestawie z spódnicą ołówkową, sukienką o prostym kroju czy szykownymi spodniami. Jednakże to nie znaczy, iż nie można je zakładać do jeansów, gdyż w tym komplecie również mogą prezentować się okazale.

Poza tym, dużym zainteresowaniem cieszą się rozpinane sweterki z łatami. Należy zaznaczyć, że kardigany mogą być upiększane nie tylko łatami, imitującymi skórę, ale także wykonanymi z materiałów sztucznych. Ponadto, są one najczęściej w odmiennej kolorystyce niż sweterek, czasami w tej samej co guziki czy kieszenie. Z pewnością, wśród najmodniejszych łat możemy wyróżnić brązowe, rude, czarne i szare, ale ostatnio też w modzie są zielone, niebieskie, czerwone i fioletowe. Oprócz tego, łatwy przeważnie zdobią swetry wykonane z dzianiny, bawełny oraz wełny. Nie ulega wątpliwości, iż spełniają one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, gdyż dzięki nim możemy uniknąć przetrać na rękawach w okolicach łokcia.

Nie zapominamy tu zawsze popularnych sweterkach z kapturem. Otóż, chętnie noszą je wszyscy i dorośli, i dzieci, kobiety oraz mężczyźni, gdyż są wygodne, ładne i pasują do wielu stylizacji. Mogą być one krótkie lub długie, niektóre z fasonów nie posiadają rękawków i pełnią funkcję kamizeli bądź bolerka. Oczywiście, na wystawach sklepowych dominują kardigany wełniane, zdobione fantastycznymi splotami, ale także piękne są stroje stworzone np. z dzianiny. Warto powiedzieć o tym, że zimowe swetry czasami ocieplane są za pomocą kożuszka i dlatego mogą też zastępować kurteczki, zwłaszcza gdy na zewnątrz nie jest bardzo mroźno. Mile widziane są również kreacje upiększane pomponami, paskiem zaznaczającym wcięcie w talii oraz stroje zakończone ściągaczem.

Podsumowując, do jednych z najładniejszych i najchętniej wybieranych sweterków należą kardigany. Jednakże mowa tu nie o tradycyjnych fasonach, tylko o strojach z koronką, łatami i kapturem.