Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Długie kardigany na zimę

Długie rozpinane fasony

Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się długie swetry, które są równie kobiece jak krótkie fasony. Z pewnością, najczęściej są one ubierane do legginsów, rurek czy jeansów o prostych nogawkach, zwłaszcza podczas chłodniejszych dni. Należy zaznaczyć, że w tym sezonie trendy będą rozpinane kreacje, które są niesamowicie praktyczne. Otóż, możemy je założyć na top, podkoszulek, bluzkę czy golf w zależności od naszych upodobań. Oprócz tego, kardigany możemy nosić zarówno zapięte jak i rozpięte, w zależności od naszych upodobań i warunków pogodowych.

Trzeba podkreślić, że tego rodzaju sweterki mogą posiadać różnej wielkości guziki. Niektóre z nich są niewielkich rozmiarów, a inne znów ogromne. Niekiedy też posiadają oryginalne kształty, np. kwiatów, gwiazdek czy serduszek. Czasami bywają w innym odcieniu niż sweterek, dzięki czemu wspaniale kontrastują z jego barwą. Ponadto, guziki mogą być stworzone z plastiku, metalu, a także z drewna i obiektywnie należy przyznać, że te ostanie prezentują się najładniej. Nie zapominamy o tym, że większość kardiganów stworzonych jest z wełny i ozdobionych unikatowymi splotami. Równie piękne są fasony dzianinowe oraz bawełniane i w dodatku są ciepłe i milutkie w dotyku.

Nie ulega wątpliwości, że wśród długich sweterków godne polecenia są kardigany z kapturem, który w przypadku zimowych strojów, może być obszyty futerkiem bądź kożuszkiem. Oczywiście, bardzo ładne są też kreacje z rozłożystym kołnierzem, upiększane dużymi kieszeniami i paskiem, zaznaczającym wcięcie w talii. Poza tym, niektóre panie preferują sweterki z falbankami, dekorującymi brzeg stroju czy rękawki. Nigdy z mody też nie wychodzą proste swetry o klasycznym kroju z okrągłym dekoltem lub w kształcie serka. Warto też wspomnieć o tym, że tego rodzaju stroje najczęściej posiadają długi rękaw, ale fasony z krótkim rękawem też są śliczne i chętnie noszone przez kobiety w każdym wieku.

Na uwagę zasługuje fakt, iż długie kardigany przeważnie są w jednej kolorystyce, ale na wystawach sklepowych możemy też odnaleźć bajeczne swetry upiększane paskami, a także figurami geometrycznymi, czasami śnieżynkami, bałwankami, reniferami czy innymi deseniami. Trzeba jeszcze nadmienić, że fantastyczny motyw nie musi w całości zdobić sweterka, ponieważ może pojawić się wyłącznie na przedzie lub brzegu kreacji, czasami jest on duży, a innym razem prawie niewidoczny.